• logo
  • Dom Pomocy Społecznej
    "Leśny" w Zaskoczynie

Zaplanowaliśmy na dzisiejszy dzień grilla -niestety nadchodząca jesienna aura nie pozwoliła nam na imprezę na świeżym powietrzu więc zabawa odbyła się w domu.Cudownie spędziłyśmy przedpołudnie na wyśmienitej zabawie przy akompaniamencie muzycznym wydobywąjacym się spod rąk znakomitego muzyka pana Michała Olejnika. Taką wspaniałą niespodziankę zawdzięczamy naszemu Przyjacielowi Domu Panu Władysławowi Ornowskiemu, prezesowi  Fundacji ,,Pan Władek"

Wyśmienity humor dopisywał wszystkim uczestniczkom zabawy,uśmiechy, tańce i śpiewy zdawały się nie mieć końca,nie pozwoliłyśmy Panu Michałowi opuścić naszych progów bez BIS- u  więc na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę ,, Bo wszyscy Polacy - to jedna rodzina.Taką rozśpiewaną zabawą żegnamy wakacje!!!

• RPO
  • BIP