Z wizytą serdecznych życzeń…

07/04/2023

Wyszukaj wpisu


Kategorie wpisów


W dniu 5.04.2023 roku z życzeniami Wielkanocnymi i świątecznym upominkiem udałyśmy się do Gminy Trąbki Wielkie. Przedstawicielki Naszego Domu złożyły życzenia na ręce gospodarza Naszej Gminy Pana Błażeja Konkola, zastępcy Wójta pana Jana Wiczlinga, przewodniczącemu Rady Gminy Trąbki Wielkie panu Zbigniewowi Leszczyńskiemu. Oczywiście nie mogłyśmy zapomnieć o Naszych dobrych duszach z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Trąbkach Wielkich oraz Ośrodka Zdrowia w Mierzeszynie. Odwiedziłyśmy również Szkołę Podstawową Specjalną w Warczu z drobnym upominkiem wykonanym przez Nasze Panie w ramach terapii zajęciowej. Z Wielkanocnymi życzeniami udałyśmy się do naszej Pani Ewy Papis z biblioteki publicznej w Mierzeszynie.

grupą pięciu pań uśmiecha się do zdjęcia z panem wójtem gminy Błażejem Konkolem. W ręku trzymają  dwa bukiety żonkili i dwa prezenty od zajączka
Panie pozują do zdjęcia z Przewodniczącym rady gminy na parkingu przed budynkiem gminy. W reku trzymając kwiaty żółtych żonkili i upominki
Ośrodek zdrowia w Trąbkach Wielkich. Mieszkanki pozują do zdjęcia szeroko uśmiechając się z pracownikami ośrodka zdrowia.
grupa czterech mieszkanek pozuje do zdjęcia z pielęgniarkami. w ręku trzymają stroik wielkaniocny
grupa czterech mieszkanek uśmiecha się do zdjęcia z dyrektorką i wicedyrektorką szkoły specjalnej w Warczu. w ręku trzymają wielkanocne stroiki.
Panie pozują z Panią bibliotekarką z Mierzeszyna, panią Ewą trzymając  wielkanocny upominek.
Skip to content