Jubileusz 40 – lecia istnienia Naszego Domu Pomocy Społecznej ” Leśny” w Zaskoczynie.

21/06/2023

Za nami wielkie święto Naszej ” Leśnej” społeczności. To już 40 lat odkąd istniejemy i jesteśmy dla wielu osób prawdziwym Domem. Miejscem, gdzie jesteśmy dla potrzebujących wsparciem i zapewnieniem przyjaznych warunków dla osób wymagających codziennej troski, ciepła i opieki. Dziękujemy Naszym Gościom, Przyjaciołom Domu za dzielenie się radością tego dnia. Jesteśmy wdzięczni że razem mogliśmy świętować ten wielki dla nas dzień.

Zdjęcie grupowe wszystkich gości , uczestników jubileuszu

Zdjęcie Pana Dyrektora stojącego przed mównicą
Pan Dyrektor prezentem i kwiatami uśmiecha się do zdjęcia
Zaproszeni goście wsłuchują się w przebieg uroczystości
Przemawia ze sceny przewodniczący rady powiatu gdańskiego , w ręku trzyma statuetkę przyjaciela domi i bukiet kwiatów
zaproszeni goście wsłuchują się w przebieg uroczystości
obecny dyrektor Domu z poprzednim dyrektorem uśmiechają się do zdjecia
Przed mównicą kapelan ksiądz Andrzej odmawia modlitwę za wszystkich żyjących i zmarłych z dps
przyjaciele domu ze statuetkami. od lewej przewodniczący rady powiatu, wójt gminy Trąbki wielkie, skarbnik powiatu , były dyrektor domu oraz obecny.
zdjęcie wyróżnionych przyjaciół domu. od lewej starosta powiatu gdańskiego, lekarz dr Dorota oraz dyrektor pcpr.
główny prowadzący pan Mariusz przemawia do mikrofonu.
dwie uśmiechnięte pracownice dps uśmiechają się do zdjęcia
na scenie 8 pracownic wyróżnionych za wzorową pracę na rzecz dps , trzymają w ręku dyplomy i czerwoną róże, uśmiechają się do zdjęcia