Wigilia Bożego Narodzenia 2023

27/12/2023

W naszym Domu wieczerzę wigilijną rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem kapelana ks. Andrzeja Sowińskiego. Życzenia Świąteczne pełne ciepła, spokoju i radości wszystkim mieszkańcom i pracownikom złożyła Wicestarosta Powiatu Gdańskiego Pani Marzena Biernacka, Przyjaciele Domu: Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim Pani Beata Kowalczyk, dr Dorota Bąk oraz Dyrektor Domu Ryszard Rywacki. Po raz kolejny spotkaliśmy się przy wigilijnym stole w gronie prawdziwie rodzinnym. Spotkanie to stworzyło okazję do wspólnego kolędowania przy pięknej oprawie muzycznej o którą zadbał Pan Waldek i Jego niezastąpieni muzycy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy sprawili by ten czas był pełen magii i radości. Moc wzruszeń i pozytywnych emocji zostanie dzięki Wam z nami na bardzo długo.

w kaplicy. ołtarz główny. przy ambonie ksiądz Andrzej Sowiński przemawia do mieszkańców. w tle dekoracje świąteczne, choinka
Stołówka. przy mikrofonie przemawia wice starosta składając życzenia mieszkańcom
przy choince. grupa czterech panów ubranych na czarno siedzą przed instrumentami i wykonują koncert kolęd
na stołówce. przy stołach zasiadają mieszkańcy, na środku stołówki stoi Pan dyrektor i przemawia do mieszakńców