Pani Sabina, zdobyła Wyróżnienie w XVIII Edycji Konkursu Plastycznego „Bliżej Siebie – Dogonić Mistrza”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 11 czerwca, podczas którego wyróżniono autorów najciekawszych prac artystycznych. Serdecznie gratulujemy Pani Sabinie tego pięknego sukcesu i życzymy dalszych twórczych osiągnięć.



