Nasze mieszkanki 17 czerwca wzięły udział w Festiwalu Piosenki „Mikrofon Złotej Góry” w Brodnicy Górnej. Wśród uczestników nas reprezentowała Pani Teresa, a byliśmy z niej bardzo dumni, gdy z ogromnym wdziękiem wykonała utwór „Być kobietą”. To był krótki, ale pełen emocji wyjazd, który na długo pozostanie w naszej pamięci.



